НАЧАЛО Форуми Excel 2013 Как да премахна създадените от мен нови раздели? Отговори на: Как да премахна създадените от мен нови раздели?

Отговори на: Как да премахна създадените от мен нови раздели?

НАЧАЛО Форуми Excel 2013 Как да премахна създадените от мен нови раздели? Отговори на: Как да премахна създадените от мен нови раздели?

moderator
Отговорник

Здравейте!

Можете да премахнете всеки от допълнителните раздели лесно, като кликнете с десен бутон на Лентата (в частта и с отделните групи от команди), след това изберете Customize the ribbon (Персонализиране на Лентата). В диалоговия прозорец, който се отвори можете да контролирате позицията на разделите, които се показват на Лентата. Нужно е просто да поставите или премахнете отметка. Не забравяйте да кликнете на ОК. Прикачваме ви и снимков материал за ваше улеснение.

На горната снимка виждате как сме кликнали с десен бутон. А на долната виждате диалоговия прозорец.

Желаем ви спокоен уикенд!

АСТОРИА ГРУП

Казват, че има много начини да научим чужд език, но това е маркетингова стратегия. Ние знаем - за да проговорим е нужно време и спокойна обстановка, нужни са упражнения и преговор, необходимо е специален подход към всеки клиент.

ЛИДЕРИ В ОБЛАСТТА НА ЧУЖДОЕЗИКОВОТО ОБУЧЕНИЕ

Нови курсове

X