Италиански език

/ 144.01 лв. / 1,820.00 лв. Price range: 73.63€ / 144.01 лв. through 930.55€ / 1,820.00 лв.

 

✅ Свободно избираем график на обучението.

✅ Възможност за комбинирано обучение чрез присъствени лекции + онлайн платформа.

✅ Индивидуална насоченост спрямо Вашите предпочитания.

✅ Възможност за покриване на две нива едновременно.

✅ Обучение по индивидуални планове.

 

„ОТ ВЪЗМОЖНОСТИ КЪМ ПОСТИЖЕНИЯ“

 

 

 

Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN Код: Няма Категория:

Описание

Индивидуални курсове по Италиански език

 

👉 Избери курсове по Италиански език от Езиков Център Асториа Груп

Предимствата на индивидуално обучение и защо да го изберем?

✅ Свободно избираем график на обучението.

✅ Възможност за комбиниране на ниво от общо-европейската езикова рамка + лексика и цялостен изказ на дадена професия.

✅ Възможност за комбинирано обучение чрез присъствени лекции + онлайн платформа.

✅ Индивидуална насоченост спрямо Вашите предпочитания.

✅ Възможност за покриване на две нива едновременно.

✅ Обучение по индивидуални планове.

 

Обученията могат да се провеждат в следните часови диапазони:

👉 В диапазона от Понеделник до Петък между 12:00 – 17:00 часа

👉 Извън диапазона (сутрешен / вечерен седмичен и / или съботно – неделен график)

Продължителност:  9 посещения (30 уч.ч.) / 18 посещения (60 уч.ч.)

 

Курсове по Италиански език в групова форма на обучение

За сформирането на всяка група е необходимо да има минимум 4 и максимум 12 курсиста. Поддържа се точен график на посещенията – еднакви предпочитания за брой посещения и времетраене. На всеки курсист се обръща специално внимание. Предоставят се допълнителни упражнения за проблемните области.

Курсовете по Италиански език включват упражнения, лексика, ролеви игри и усвояване на четирите основни умения при изучаване на чужд език:

✅ говорене;

✅ слушане;

✅ четене;

✅ писане.

Всяко ниво стартира със спецификата на произношението и граматиката, като цели разширяване на активния речников запас.

Продължителност:  18 посещения (60 уч.ч.)

 

Индивидуален пакет – Подготовка за сертификатни изпити

Езиков Център Асториа Груп организира подготвителни курсове по италиански език за CELI и съдейства при попълването и подаването на необходимите за регистрация за изпит документи.

Обучението включва: 30 уч. часа лекции с преподавател  + Бонус онлайн практически упражнения

 

Специализирани курсове по Италиански език

Курсове по Италиански език – Бизнес модул:

✅ Туризъм
✅ Финанси
✅ Маркетинг
✅ Авиация и други

Курсове по Италиански език – Разговорен модул:

✅ Произношение
✅ Интонация
✅ Писмени умения

Курсове по Италиански език – Медицински специалности:

  • ✅ лекари
  • ✅ стоматолози
  • ✅ медицински сестри
  • ✅ болногледачи
  • ✅ социални асистенти

Продължителност:  9 посещения (30 уч.ч.) / 18 посещения (60 уч.ч.)

 

Какво включват различните пакети обучения?

💰Пакетът от 30 учебни часа включва:

➡ 27 уч. часа присъствено лекционно обучение 
➡ 8 седмичен достъп до онлайн практически упражнения по четири компонента – слушане с разбиране, четене с разбиране, граматика и упражнение по метода Watch and Learn ( адаптирана видеотека с интерактивни упражнения )
➡ 3 уч. часа тестове за самооценка

💰Пакетът от 60 учебни часа включва:

➡ 54 уч. часа присъствено лекционно обучение 
➡ 8 седмичен достъп до онлайн практически упражнения по четири компонента – слушане с разбиране, четене с разбиране, граматика и упражнение по метода Watch and Learn ( адаптирана видеотека с интерактивни упражнения )
➡ 6 уч. часа тестове за самооценка

Запиши се за индивидуални, групови или онлайн курсове по италиански език от Асториа Груп ⭐ Лидери в областта на чуждоезиковото обучение ⭐, италиански език, италиански, уроци по италиански, Варна, София Всички курсове по италиански език могат да се провеждат и онлайн посредством виртуална класна стая, вградена директно в сайта на Astoria Group.

* Към описаните пакети може да се предвиди разсрочено плащане на две вноски без оскъпяване. Учебните материали към пакети 30 и 60 учебни часа са по 30 лв. учебник + учебна тетрадка. 

⭐ В края на своя курс получаваш сертификат според Общо европейската езикова рамка за покритото езиково ниво след успешно полагане на изпит! 🎓

*Документът е на стойност 10 лв. 

Допълнителна информация

Форма на обучение

индивидуално, индивидуално за двама, индивидуално за трима, групово

Диапазон

в, извън

Вид обучение

Нива А1/А2 по ОЕЕР, Нива B1/B2 по ОЕЕР, Нива C1/C2 по ОЕЕР, Подготовка за сертификатни изпити, Бизнес модул – туризъм; финанси; маркетинг; авиация и др., Разговорен курс, Медицински специалности

Пакет

30 учебни часа, 60 учебни часа

Вноска

половин вноска, цяла сума

Отзиви

Все още няма отзиви.

Бъдете първият написал отзив за “Италиански език”